Windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018. Windows 7 Etkinleştirme

Windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018 Rating: 6,7/10 438 reviews

Windows 10 Etkinleştirme

windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018

Windows 7 Lisans Anahtarı Product Key — Lisans Key Windows 10 Lisans Anahtarı Product Key — Lisans Key. Microsoft'un Windows 7 iþletim sistemi, Windows 8 ve en yeni Windows 10'u piyasaya sürdükten sonra en popülerlerinden biridir. Bitiş süresini 90 güne kadar uzatabilirsiniz. Office 365 ürünlerini yıllık olarak kiralama yapıyorsak Open Lisans için çerli Her sene yeniden ürünü alıp etkinleştirmemiz geekmektedir. Bunu öğrendikten sonra aşağıdaki listeden size uygun olan ürün anahtarını seçmeniz gerekiyor.

Next

Windows 7 ürün anahtarı hatası

windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018

Bu yazımızda Windows 7, 8 veya 10 İşletim Sistemi kullananlar için nasıl ürün anahtarı product ey — lisans key öğrenileceğini basit bir şekilde anlatacağım. Daha önceden elde etmiş olduğunuz Office 365 ürün keyini koplayn. Bu yöntemi kullanabilmek için Windows 10 sürümünü bilmeniz gerekmekte. Ayrıca bu araç sayesinde sadece Windows 10 değil; Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8. Windows 10 iþletim sistemini indirip kurmak için aþaðýda verilen tüm iþlemleri uygulamanýz yeterlidir. Hazırladığımız aracı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra yazılım otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Windows 10 Öğrenci olan öğrenciler için ayrı bir sürümü var.

Next

Windows 7 Etkinleştirme

windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018

Forumumuzda bilgi alýþveriþinde bulunabilmeniz için öncelikle ücretsiz Kayýt olmalýsýnýz. Kms server bağlantısı ile aktifleştirme işlemini otomatik olarak tamamladıktan sonra program çalışmasını sonlandıracak. Son olarak yukarıda ki adımları takip ederek lisans sürenizin 1 yıl daha uzadığınız görebilirsiniz. Buyrun Windows 7 Ultimate Ürün anahtarı etkinleştirme kodları mız. Burada aciklanan Programlar ve tarifeler sadece deneme amacli olarak verilmektedir! Orijinal lisans anahtarınız ve Windows işletim sisteminiz, bilgisayarınızı aldığınızda beraber geldiyse: Bu durumda, cihazınızın üreticisi ile bağlantı kurarak işletim sisteminiz ve orijinal lisans anahtarınız hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Bu şekilde, Microsoft Desteği size ulaşacaktır. Eski kullanýcýlarýmýzýn bildiði bu maddeyi yeniden hatýrlatmak isteriz.

Next

Windows 10 Tam Sürüm Etkinleþtirme Anahtarlarý 2018

windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018

Windows 7 Orjinal Yapma Etkinleştirme Yapmayı Gösterdim. Linki açtığınızda yukarıda ki ekran sizi karşılayacaktır. Bilgisayarım ikonuna sağ tıkla — özellikler yolunu izleyerek Windows sürümünüzü öğrenebilirsiniz. Siteye girmek istemezseniz diye ayrıca kodları buraya ekliyorum. Profesyonel olarak en iyi iþletim sistemi olan Windows 7 birçok firma, kuruluþ, üniversite, ofis vb. Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafýndan paylaþýlmaktadýr.

Next

Windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme kodları

windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018

Yönergeleri düzgün bir şekilde takip ettiğinizde yukarıda ki sayfa açılacaktır. Programram otomatik olarak linanslama işlemini gerçekleştirecektir. Yöntem — 1 Dakikada Aktifleştirme — Windows 10 Etkinleştirme Programı Sizler için hazırladığımız 3kb boyutundaki bu yazılımı kullanarak tek tıklamayla 1 dakika içerisinde Windown 10 etkinleştirme işlemini yapabilirsiniz. Bu adýmlarý izleyin ve iþletim sisteminin bit türüne göre yukarýda belirtilen anahtarlardan bir ürün anahtarý seçin. Crack sitelerine girerek bilgisayara virüs bulaştırmayın! Windows 10 iþletim sisteminin geliþmiþ ve akýllý özellikleri, Windows 10 ürün anahtarý, Windows 10 Seri Anahtarý ve Windows 10 etkinleþtirme anahtarý gibi Windows 10 iþletim sistemi tam sürüm anahtarlarý ile bugün Windows 10'u bilgisayarýnýza yüklemek için ayrýcalýklar sunuyoruz. Eğer ekrana uyarı gelirse Evet seçeneğini seçerek programın çalışmasını sağlayın. Aşağı kaydırın ve gerekli Windows 10 sürümünüzün etkinleştirme anahtarını bulacaksınız.

Next

Windows 10 Tam Sürüm Etkinleþtirme Anahtarlarý 2018

windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018

Bizi bu tür iþlerle itham etmek, iftara atmaktýr. Windows 7 ürün anahtarı çevrimiçi aktivasyon %100 orijinal ve gerçekten işe yarıyor. Bu konuda derinlemesine bir araştırma yapmadığımız için birşey söylememiz yanlış olur. Üstelik bunları girerek hem 32-bit hem de 64-bit versiyonları aktifleştirebilirsiniz. Install dedikten sonra bekliyoruz işlem bitince uyarı mesajı gelecektir.

Next

Windows 7 Orjinal yapma, etkinleştirme

windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018

Kms, Windows etkinleştirme işlemleri için kullanılan dünyadaki en popüler uygulama. Windows 7 işletim sistemini kurduktan sonra başta etkinleştirmeyen arkadaşlar için yapılmış aktivasyon programıdır. Bununla birlikte, tüm özelliklere eriþebilmek için iþletim sisteminin orijinal ve orijinal bir sürümünü kullanmanýz daima tavsiye edilir. Bu pencere 7 menü ve windows 8 mükemmel özellikleri kombinasyonu. Bizim adýmýzý kullanarak geçmiþte ve günümüzde illegal iþler yapanlar olmuþtur ve olacaktýr. Yükleme sırasında, Windows 10 bir ürün etkinleştirme anahtarı isteyecektir.


Next

Windows 7,8 ve 10 Ürün Anahtarı Öğrenme (Product Key

windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018

Bunun için öncelikle linkini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Sürdürülebilir bir yapı için bu sitede reklam engelleme yazılımını pasif duruma getirmenizi rica ediyoruz. Daha sonra komut istemine sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seçin. Eğer tarafınıza bir geri dönüş olmaz ise, 444 67 87 veya 0850 390 2777 numaralı Microsoft İletişim ve Destek Hattı ile bağlantı kurunuz. Son olarak Windows 7sisteminizi yeniden başlatacaksınız işlem bu kadar etkinleştirilmiş ve lisanslı olacaktır işletim sisteminiz.


Next

Windows 7 ürün anahtarı hatası

windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018

Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir. Eğer geçerli değil veya kopya anahtar hatası alırsanız, yukarıda sunulan diğer alternatif seri numaralarını deneyin. Bu kodlar Windows tarafından yayınlandığı için kesinlikle bir problemi yoktur. Bilgisayarınızın güvenliği için sitemizin dışında başka bir kaynaktan aktifleştirme aracını indirmeyin. Windows 10 etkinleştirme yazısını kaldırmamızı sağlayacak bu işlem için 3 yöntem hazırladık. Etkinleştirme aracının düzgün çalışabilmesi için bu şekilde çalıştırmanız şarttır.

Next

Windows 7 ürün anahtarı hatası

windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme 2018

Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakký konusunda yönetimimiz tarafýndan kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir. Windows 10, piyasaya sürülmesinin ilk gününde hýzla pazara girdi. Bir cevap yazın E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Üstte örnekte görmüş olduğunuz gibi program açılıyor burada Install butonuna basıyoruz. Eğer tarihte bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız. Windows 10 İşletim Sistemi, neredeyse tüm kullanıcılar tarafından oldukça sıcak ve mutlu bir şekilde karşılandı.

Next